Paslaugos

Dizainas

Kūrybiškumui kartais nėra ribų, bet sukurti skoningą, patrauklų ir akį traukiantį dizainą – ne taip paprasta. Nauja mintis ir idėja – pagrindinis dizainerių ginklas, užkariaujantis užsakovų simpatijas. Sukurti naują, nematytą dizainą, kad užsakovui būtų gražu ir įdomu, – ganėtinai sudėtinga. Tačiau kūrybinės fantazijos visuomet ima viršų ir užsakovo norai tampa išsipildžiusiomis svajonėmis…

Maketavimas

Profesionaliai maketuoti leidinį – taip pat savotiškas menas. Yra reikalavimai, kurių privalu paisyti, tačiau visa tai reikia daryti skoningai, žaismingai, įdomiai. Kiekvieno leidinio maketą mes kuriame atsižvelgdami į konkretaus užsakovo patvirtintą stilių, jo veiklos specifiką. Net ir iš statiškų detalių gebame “suspausti” skanų sūrį. Mūsų tikslas – pasiekti, kad maketas tenkintų visus: ir užsakovus, ir vartotojus.

Leidyba

Leidybos įmonės darbų spektras – įvairūs leidiniai: knygos, brošiūros, žurnalai, laikraščiai, plakatai, metinės ataskaitos, moksliniai darbai, konferencijų, seminarų ir kursų medžiaga, firminiai blankai, vokai, aplankai, vizitinės kortelės, originalūs atvirukai, kalendoriai, lankstinukai, skrajutės, kvietimai, lipdukai ir kt.

Redagavimas

Neredaguotas tekstas, korektūros klaidos nepuošia nė vienos įmonės, jei ji viešai pristato informaciją. Todėl teksto stiliaus ir korektūros skaitymas, reklaminių ir informacinių tekstų kūrimas – neatsiejama leidybos įmonės „Kriventa“ kūrybinio darbo proceso dalis. Mes tiesiame kelią gražiam taisyklingam lietuviškam žodžiui.

Fotografija

Šiandien nė vienas leidinys, nesvarbu, kokio žanro ar formato, neapsieina be fotografijos. Ne visi užsakovai, užsakydami įvairius darbus, pateikia nuotraukas. O ir pateiktosios ne visada yra geros kokybės. Ir čia mes galime pagelbėti, teikdami profesionalias fotografavimo paslaugas. Jeigu ataskaitoms, lankstinukams ar brošiūroms reikia kokybiškų ir meniškų nuotraukų – mes Jums pagelbėsime.

Reklama

Kiekviena įmonė planuoja reklamines akcijas ir nori, kad jos būtų įtaigios, efektyvios, rezultatyvios. Ar pavyks pasiekti norimą tikslą, daug kas priklauso ir nuo mūsų. Įvairi reklama tentuose, plakatuose, skrajutėse, lankstinukuose, taip pat reklama ant automobilių – nuo idėjos iki galutinio produkto. Jūsų užsakymas – mūsų sumanymas ir įgyvendinimas.

© 2023 Leidybos įmonė „Kriventa“

V. Pietario g. 5-3, LT-03122 Vilnius

Mob. tel. 8 682 47 899

El. p. kriventa@kriventa.lt