Tentai, stendai, plakatai, iškabos

Įsimintino dizaino, pagal poreikius pritaikytų matmenų bei medžiagos informaciniai / reklaminiai tentai, plakatai, iškabos.

Reklaminiai tentai – viena iš greičiausių ir pigiausių lauko reklamos priemonių šiandien. Jie gaminami iš PVC audinio, kuris yra atsparus atmosferos poveikiams ir UV. Dėka šiandieninių technologijų tentai yra gaminami labai greitai lyginant su kitomis išorinės reklamos priemonėmis.

1. Norimas vaizdas/reklama/užrašai/fonas sumaketuojamas kompiuterio ekrane, naudojant grafines programas. Tentų gamybai failai turi būti paruošti naudojant CMYK spalvas. Rekomenduojamas taškų skaičius – priklausomai nuo tento kabinimo vietos gali svyruoti tarp 50dpi ir 200dpi.

2. Paruoštas failas yra persiunčiamas į plačiaformatį spausdintuvą ir pradedami tento spausdinimo darbai.

3. Atspausdinti reklaminiai tentai yra ruošiami apkalimui. Užlankstomi ir užlydomi tento kraštai, tai užtikrina ilgesnį tento eksplotavimo laikotarpį. Sukalami žiedai 12 mm skersmens, žiedai naudojami tento įtempimui. Klientui pageidaujant, atstumus tarp žiedų galime pamažinti arba padidinti, standartinis atstumas – 30cm.

V. Pietario g. 5-3, LT-03122 Vilnius

Mob. tel. 8 682 47 899

El. p. kriventa@kriventa.lt